Техник КИПиА в производството на фталов анхидрид

Русе Кемикълс АД
Русе
Posted 3 месеца ago

Основни задължения:

  • Извършва изключване и включване на КИП съоръжения, регулиращи кръгове, прибори, сигнализация и блокировки, промяна на параметрите на регулиращи кръгове;
    • В КИП и А работилниците изпълняват подмяна на дефектни части с резервни, възстановяване на резервни части, настройка и стендова проверка на отремонтираното съоръжение;
    • Участва в аварийни и планови ремонти на съоръженията и апаратите;
    • Отразява в схеми и документация всички направени промени по мехонаоборудването;
    • Извършва подмяна на дефектни части с резервни, възстановяване на резервни части, настройка и стендова проверка на отремонтираните съоръжения.

Ние предлагаме:

  • Работа на смени (12 часови) или на редовна смяна при условията на 2-ра категория труд при  – 2 поредни дневни смени по 12 часа (7:00 – 19:00 ) с 1 ден почивка, 2 поредни нощни смени по 12 часа (19:00 – 7:00) с 3 дни почивка;
    • Допълнително възнаграждение за висше образование в размер на 5% за Бакалавърска степен или 7% за Магистърска степен върху договорената основна заплата;
    • Допълнителна медицинска застраховка;
    • Ваучери за храна в размер на 60 лв./месец;
    • Подаръчни ваучери за Великден и Коледа;
    • Работно облекло и лични предпазни средства

Изисквания към кандидатите:

  • Висше или средно специално образование – Електротехника, електроника и автоматика / Автоматизация на производството;
    • За предимство се счита:
    – 1 година професионален опит като Техник КИП и А в производствено предприятие;
    – Придобита 2-ра или 3-та квалификационна група по безопасност на труда при експлоатация на електрическите уредби и съоръжения;
    – Придобита квалификация за безопасна експлоатация на газови съоръжения и инсталации;
    • Практически опит с измервателни уреди и техническа документация;

Необходими документи:

  • Актуална автобиография

Job Features

Job CategoryПоддръжка