СКЛАДОВ СЛУЖИТЕЛ – ОКОМПЛЕКТОВАНЕ НА ЗАЯВКИ

Русе
Posted 3 седмици ago

“ ОРГАХИМ АД е една от най-големите и най-добре оборудвани химически компании в Югоизточна Европа с дългогодишна история в производството на смоли, химически продукти, бои, мазилки и лакове.

ОСНОВНИ ОТГОВОРНОСТИ:

  • Складира готова продукция по вид, партида и срок на годност с помощта на подемна складова техника и оборудване;
  • Следи за съответствието на изделията с данните в придружителните документи, както и за наличие на дефекти и щети по стоката;
  • Проследява срока на годност на изделията, както и количеството и качеството на наличността;
  • Окомплектова заявки към клиенти, съблюдавайки асортиментно наименование, партида, срок на годност и документи, с които трябва да бъде експедирана стоката
  • Извършва краен контрол за качественото окомплектоване на заявката;
  • Участва в провеждането на инвентаризации.

ИЗИСКВАНИЯ КЪМ КАНДИДАТИТЕ:

  • Средно / средно специално образование;
  • Организираност, бързина и спазване на срокове.

НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:

  • Работа в утвърдена компания при много добри условия на труд;
  • Мотивиращо възнаграждение и пакет от социални придобивки;
  • Работна среда с добри практики и позитивна атмосфера.

Необходими документи:

  • Актуална автобиография

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално. Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю. Предоставените от вас данни са лични и попадат под специалната защита по смисъла на ЗЗЛД. „Оргахим“ АД се задължава да ги съхранява и да не ги разпространява под каквато и да е форма, освен за целите на настоящия подбор.

Job Features

Job CategoryУправление на веригата на доставките