Шофьор на камион

Дунав Транс ЕООД
Русе
Posted 3 месеца ago

Основни отговорности:

  • Осъществяване на превози на товари в България и Румъния;
  • Грижа за запазване на поверения му товар, както и за правилното му укрепване с необходимите обезопасяващи средства и спазване на сроковете на доставка;
  • Спазване на фирмените правила и стандарти на работа със стриктно попълване на документацията, съхранение и отчитане на фирмени документи;
  • Комуникация с диспечери и клиенти;
  • Грижа за изправността на поверения му автомобил.

Ние предлагаме:

  • Работа в утвърдена компания при много добри условия на труд;
  • Стриктно спазване на трудовото законодателство – реален трудов договор и социални осигуровки;
  • Стимулиращ пакет от социални придобивки, в това число ваучери за храна, карта за спорт, допълнително медицинско осигуряване;
  • Възможност за безплатно придобиване на правоспособност за управление на мотокар;

Изисквания към кандидатите:

  • Притежавате завършено средно образование;
  • Притежавате шофьорска книжка, категория C+E;
  • Притежавате свидетелство за психологическа годност;
  • Притежавате свидетелство за професионална компетентност;
  • Притежавате ADR – задължително;
  • Познаване регламентите относно работното време и почивки на водачите;
  • Шофирате предвидливо и се грижите за повереното ви превозно средство;
  • Можете да работите в екип;
  • Сте отговорни и лоялни личности.

Необходими документи:

  • Актуална автобиография
  • Препоръки(ако има такива)

За повече информация:

  • Десислава Ковачева- отдел Човешки ресурси
  • Телефон за връзка: 0882 650 480

    *Компанията не носи отговорност в случай на използване на информационните ресурси на сайта по нерегламентиран начин от трети недобросъвестни лица.

Job Features

Job CategoryТранспорт