Шлосер

Русе Кемикълс АД
Русе
Posted 5 месеца ago

Основни отговорности:

  • Изпълнява различни шлосерски операции, свързани с извършвания ремонт; разглобяване на възли и несложни механизми, промиване на детайлите им, маркиране, подреждане, сортиране, коригиране и подготовката им за монтаж;
  • Демонтира, разглобява, дефектова, сглобява и монтира отделни възли, механизми, машини и съоръжения;
  • Изработва резервни части и оборудване;
  • Отразява междуремонтния преглед и поддръжка в съответните оперативни журнали;
  • Прави системни проверки за механичната точност на оборудването при изпълнение на отделните операции.

Изисквания към кандидатите:

  • Средно специално образование – техническа специалност /електрически инсталации / електрообзавеждане в производството;
  • Професионален опит не се изисква;
  • За предимство се счита:
  • –  Минимум 3 месеца професионална практика в производствена среда;
  • –  Придобита степен на правоспособност за заваряване;
  • – Придобита квалификация за безопасна експлоатация на преносните и разпределителни газопроводи, съоръжения, инсталации и уреди за природен газ;
  • –  Придобита квалификация за безопасна експлоатация на съдове, работещи под налягане;
  • Монтаж на производствено и електрическо оборудване. Работа с техническа документация.

Ние предлагаме:

  • Работа в утвърдена компания при много добри условия на труд;
  • Мотивиращо възнаграждение и пакет от социални придобивки;
  • Възможност за фирмено обучение и последващи квалификации.

Необходими документи:

  • Актуална автобиография
  • Препоръки(ако има такива)

За повече информация:

  • Десислава Ковачева- отдел Човешки ресурси
  • Телефон за връзка: 0882 650 480

Job Features

Job CategoryПоддръжка