R&D Технолог

Русе
Posted 6 месеца ago

ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ:

  • Участва в разработването и реализацията на технологични програми;
  • Разработва и внедрява в производството нови конкурентноспособни изделия и технологии;
  • Изготвя пълна технологична документация за разработваните изделия и технологии и качеството на произвежданите продукти – инструкции, норми, спецификации и др. Прави предложения за промени;
  • Съдейства и участва при разработване на предложения по усъвършенстване технологиите за производство и на произведените продукти;
  • Участва в анализирането и решаването на проблемите, свързани с действащите технологии и качеството на произвежданите продукти;
  • Дава технологични решения за използване на алтернативни суровини и материали в произвеждани изделия;
  • Съдейства с техническа и друга информация за маркетинговото и рекламно осигуряване на произвеждани продукти.

ИЗИСКВАНИЯ КЪМ КАНДИДАТИТЕ:

  • Висше образование, степен Бакалавър и/или Магистър за предпочитане с химическа насоченост – Инженерна химия; Химични технологии; Индустриална химия;
  • Опит на сходна длъжност в компания от химическата индустрия;
  • Отлично познаване на бизнес процесите в химичната промишленост;
  • Владеенето на английски език се счита за сериозно предимство;
  • Много добри компютърни умения (MS Office);
  • Асертивност, внимание към детайла и иновативно мислене.

НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:

  • Работа в утвърдена компания при много добри условия на труд;
  • Мотивиращо възнаграждение и пакет от социални придобивки;
  • Възможност за фирмено обучение и последващи квалификации.

Необходими документи:

  • Актуална автобиография
  • Препоръки(ако има такива)

За повече информация:

  • Десислава Ковачева- отдел Човешки ресурси
  • Телефон за връзка: 0882 650 480

Job Features

Job CategoryИзследване, развитие и контрол на качеството