Работник производство

Русе
Posted 6 месеца ago

ОСНОВНИ ОТГОВОРНОСТИ:

  • Работа на производствени машини;
  • Сменен режим на работа;
  • Спазване на инструкции и стандарти за качество;

НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:

  • Стриктно спазване на трудовото законодателство – реален трудов договор и социални осигуровки;
  • Редовно изплащане на заработеното възнаграждение без забавяне на 1во число от месеца;
  • Осигуряване за 2-ра категория труд;
  • Заплащане на положения извънреден труд;
  • Заплащане на положения нощен труд с увеличена ставка;
  • Бонусна система в сила от първия месец;
  • Ваучери за храна в размер на 60 лв./месец;
  • Подаръчни ваучери за Великден и Коледа;
  • Допълнителна медицинска застраховка ;
  • Безплатен служебен транспорт за втора и нощна смяна;
  • Работно облекло и предпазни обувки;
  • Карти за спорт за сметка на работодателя;

ИЗИСКВАНИЯ КЪМ КАНДИДАТИТЕ:

  • Средно / средно специално образование;
  • За конкурентно предимство се счита опит в производствено предприятие;
  • Правоспособност за управление на мотокар и/или електрокар е сериозно предимство;
  • Бързина, сръчност и добра работа в екип;

Необходими документи:

  • Актуална автобиография
  • Препоръки(ако има такива)

За повече информация:

  • Десислава Ковачева- отдел Човешки ресурси
  • Телефон за връзка: 0882 650 480

Job Features

Job CategoryПроизводство