Производствен технолог

Русе
Posted 2 месеца ago

ОСНОВНИ ОТГОВОРНОСТИ:

  • Участва при внедряването на нови технологии в производството и в проекти за усъвършенстване на съществуващите технологии;
  • Ръководи дейността по ефективното протичане на технологичните процеси при производството на мазилки, водни, алкидни и авто бои. Дава указания за методите на работа, последователността на операциите, контролира тяхното изпълнение и натоварването на оборудването;
  • Ръководи и контролира на технологичния процес на производство в съответствие с проектната, техническата и технологична документация.
  • Осъществява ежедневен оперативен контрол по координация на работата на производствените звена и определя натоварването, пускането и спирането на машините от налагащите се изменения на производствената програма;
  • Организира дейности и ръководи проекти, свързани с оптимизиране на производствената дейност на дружеството;
  • Одобрява документи и инструкции, свързани с производствената дейност – технически и технологични регламенти; работни инструкции и др. подобни;
  • Контролира анализите на всички етапи от производството и при отклонения взема мерки за влизането им в нормите на технологичния режим.

НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:

  • Позиция в утвърдена и стабилна компания.
  • Атрактивно трудово възнаграждение.
  • Солиден социален пакет от придобивки.
  • Фирмено обучение и възможност за кариерно развитие.

ИЗИСКВАНИЯ КЪМ КАНДИДАТИТЕ:

  • Образователно-квалификационна степен „бакалавър“ или „магистър“ за предпочитане с химическа насоченост;
  • Професионален опит – минимум 3 години опит на подобна длъжност в производствена компания;
  • Много добра компютърна грамотност;
  • Владеене на английски език на работно ниво;
  • Умения за приоритизиране и управление на времето;
  • Умения за вземане на решения;
  • Умения за работа с хора.

Необходими документи:

  • Актуална автобиография
  • Препоръки(ако има такива)

За повече информация:

  • Десислава Ковачева- отдел Човешки ресурси
  • Телефон за връзка: 0882 650 480

Job Features

Job CategoryПроизводство