Оператор/ ка склад (кв. Требич)

Оргахим АД
София
Posted 1 месец ago

Основни отговорности:

  • Участва в приемане и експедиране на готовата продукция;
  • Извършва асортиментното подреждане на готовата продукция в склада и следи за правилното ѝ съхранение;
  • Окомплектова заявки с готова продукция към крайни клиенти;
  • Извършва товаро-разтоварни дейности и вътрешно-складов транспорт посредством газокар и/или стакер; траспалетна количка

Ние предлагаме:

  • Реален трудов договор и осигуровки върху цялата заплата;
  • Петдневна работна седмица с почивка събота и неделя;
  • Изплащане на заплатата на 1во число от месеца, следващ отработения;
  • Увеличение на основната заплата след изтичане на изпитателния срок;
  • Бонусна система в сила от първия месец;
  • Ваучери за храна ;
  • Безплатно придобиване на правоспособност за управление на мотокар;
  • Допълнително медицинско осигуряване за сметка на работодателя;
  • Закупуване на продукти на компанията с отстъпка;
  • Карта за спорт, чийто абонамент се плаща от работодателя;
  • Покриване на транспортни разходи

Изисквания към кандидатите:

  • Средно / средно специално образование;
  • Опит с материална отговорност и отчетност;
  • Свидетелство за управление на мотокар ще се счита за сериозно предимство

Job Features

Job CategoryУправление на веригата на доставките