Мърчандайзер

Оргахим АД
Стара Загора
Posted 1 седмица ago

Основни отговорности:

  • Детайлно познава продуктовия каталог на дружеството и консултира клиентите относно свойствата, характеристиките и преимуществата на продуктите;
  • Изгражда и поддържа добри отношения и партньорство с клиентите на дружеството;
  • Участва в организацията и реализирането на промоционални акции и демонстрации на територията на хипермаркета;
  • Следи за наличността, външния вид и техническото обозначаване настоките и мострите в хипермаркета;
  • Поддържа добрата визуализация на продуктите и стандартите за подреждането и излагането им;
  • Следи за коректността на етикетите в магазините: цени, технически характеристики и други;
  • Стреми се да увеличи процентните дяловете от рафта и втори точки, заемани от продукти на дружеството
  • Своевременно изучава нови артикули, технически характеристики, начин на употреба, предимства и друга необходима информация, свързана с предлаганите стоки и продукти от конкурентните марки.

Изисквания към кандидатите:

  • Минимум 1 година опит на подобна позиция (мърчандайзер, промоутър, др.), и/или работата във вериги строителни хипермаркети;
  • Опит в търговията с лаково бояджийски продукти ще се счита за сериозно предимство;
  • Добри компютърни умения (MS Office);
  • Отлични комуникативни умения, ориентираност към клиента;
  • Отговорност и самодисциплина.

Ние предлагаме:

  • Работа в утвърдена компания при много добри условия на труд;
  • Мотивиращо възнаграждение и пакет от социални придобивки;
  • Възможност за фирмено обучение и последващи квалификации.

Необходими документи:

  • Актуална автобиография
  • Препоръки (ако има такива)

За повече информация:

  • Десислава Ковачева – отдел Човешки ресурси
  • Телефон за връзка: 0882 650 480

Job Features

Job CategoryПродажби