Мърчандайзер

Оргахим АД
Пазарджик
Posted 3 седмици ago

Основни задължения:

  • Детайлно познава продуктовия каталог на дружеството и консултира клиентите относно свойствата, характеристиките и преимуществата на продуктите;
  • Изглажда и поддържа добри отношения и партньорство с клиентите на дружеството;
  • Участва в организацията и реализирането на промоционални акции и демонстрации на територията на хипермаркета;
  • Следи за наличността, външния вид и техническото обозначаване на стоките и мострите в хипермаркета;
  • Поддържа добрата визуализация на продуктите и стандартите за подреждането и излагането им;
  • Следи за коректността на етикетите в магазините: цени, технически характеристики и други;
  • Стреми се да увеличи процентните дяловете от рафта и втори точки, заемани от продукти на дружеството;
  • Своевременно изучава нови артикули, технически характеристики, начин на употреба, предимства и друга необходима информация

Ние предлагаме:

  • Реален трудов договор и осигуровки върху цялата заплата;
  • Изплащане на заплатата на 1-во число от месеца, следващ отработения;
  • Увеличение на основната заплата след изтичане на изпитателния срок;
  • Бонусна система в сила от първия месец;
  • Ваучери за храна в размер на 60 лв./месец
  • Подаръчни ваучери за Великден и Коледа в размер на 60 лв.;
  • 200 лв. за лекарства и 150 лв. за зъболечение на година;
  • Преференциални цени за корпоративни SIM карти за лично ползване;
  • Карта за спорт, чийто абонамент се плаща от работодателя;
  • Закупуване на фирмени продукти с отстъпка;
  • Карти с отстъпки за пазаруване в Метро, Joy Optics, Петрол и др.

Изисквания към кандидатите:

  • Минимум 1 година опит на подобна позиция (мърчандайзер, промоутър, др.), работа във вериги строителни хипермаркети и/или в търговията с лаково бояджийски продукти ще се счита за сериозно предимство;
  • Добри компютърни умения (MS Office);
  • Отлични комуникативни умения, ориентираност към клиента;
  • Отговорност и самодисциплина

Необходими документи:

  • Актуална автобиография

Job Features

Job CategoryПродажби