Маркетинг специалист

Русе
Posted 1 месец ago

ОСНОВНИ ОТГОВОРНОСТИ:

  • Участва в цялостното развитие и управление на портфолиото на търговската марка;
  • Подпомага осъществяването на планираните маркетингови, рекламни и търговски активности;
  • Участва в процеса на ценообразуване, в анализа на ефективността на маркетинговите кампании, в проучването на пазара, клиентите, конкурентите и средата;
  • Сътрудничи при изработката и реализацията на визията и дизайна на продуктите от бранда и свързаните с тях рекламни и промоционални материали, проекти на етикети и др. Осъществява връзка с дизайнери, копирайтъри, медийни агенции и печатници;
  • Координира участието на фирмата в търговски изложения, панаири, изложби, и др. подобни събития;

ИЗИСКВАНИЯ КЪМ КАНДИДАТИТЕ:

  • Висше образование, специалност Маркетинг – степен Бакалавър/Магистър;
  • Засилен интерес и практически опит в сферата на стратегическото и оперативно управление на търговската марка, взаимоотношенията с клиентите и планирането на маркетингови активности;
  • Желание за прилагане на иновативни решения и използване на творчески подходи към потребителите и пазарите;
  • Способност за управление на няколко проекта едновременно;
  • Отлични компютърни умения (Power Point, Excel, Word);
  • Работно ниво на английски език;

НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:

  • Предизвикателна работа с отлични възможност за развитие в международна компания;
  • Конкурентно заплащане и атрактивен пакет от социални придобивки (допълнително здравно осигуряване, карти за спорт, корпоративни отстъпки в различни вериги, преференциални цени за продукти на компанията и др.);
  • Възможност за прилагане на най-добрите маркетингови практики и работа в екип от доказани професионалисти.

Необходими документи:

  • Актуална автобиография
  • Препоръки (ако има такива)

Job Features

Job CategoryМаркетинг