Магазинер – фирмен магазин

Русе
Posted 3 седмици ago

Основни отговорности:

  1. Отговаря за доброто обслужване на клиентите във фирмения магазин:
  • посреща, консултира, обслужва и изпраща клиентите, съгласно установените изисквания и правилата на добро търговско обслужване;
  • консултира клиентите за интересуващите ги продукти, като им предоставя точна и коректна информация за цена, състав, характеристики и приложение на продуктите;
  • предлага нови и промоционални продукти;
  1. Издава първични счетоводни документи – фискален бон, фактура, приемо-предавателна разписка;
  2. Приема пари от клиенти, разплаща се в брой, приключва касов апарат, води касова книга. Съхранява паричните средства до отчитането им;
  3. Съобразно утвърдените мърчандайзинг стандарти на компанията отговаря за асортиментното подреждане на продуктите и добрия търговски вид на стоката на търговската площ във фирмения магазин;
  4. Следи за правилното съхранение на изделията, както и за количеството и качеството на наличността в магазина;
  5. Изучава потребителското търсене на лаково – бояджийски продукти с цел увеличаване на стокооборота в магазина;
  6. Приема основателни рекламации от клиенти, съгласно установения ред за уреждането им.

Изисквания към кандидатите:

  • Завършено средно / средно специално образование;
  • Опит в търговията с лаково-бояджийски покрития се счита за сериозно конкурентно предимство;
  • Умения за работа с касов апарат, компютърен софтуер и офис техника е предимство;
  • Добри презентационни и комуникационни умения;
  • Търговски усет и умения за справяне с възражения;
  • Екипен играч с резултатно-ориентиран подход в работата;

Ние предлагаме:

  • Работа в утвърдена компания при много добри условия на труд;
  • Работно време по утвърден график и пакет от социални придобивки;
  • Мотивиращо възнаграждение и допълнително материално стимулиране, обвързано с постигнатите резултати;
  • Възможност за фирмено обучение, последващи квалификации и кариерно развитие в сферата на маркетинга и продажбите.

Необходими документи:

  • Актуална автобиография

Job Features

Job CategoryПродажби