Инженер опаковки

Русе
Posted 4 седмици ago

Основни отговорности:

  • Консултира отдел „Снабдяване“ и отдел „Производство“ по отношение на вида, качеството, материала, покритието и др. подобни характеристики на използваните в производството опаковки;
  • Осигурява техническа подкрепа, дава препоръки и съвети относно най-ефективните начини за разполагане, стифиране и транспортиране на готовите продукти, така че да се запази целостта на опаковката и да се избегнат всякакви рискове от увреждане;
  • Дава идеи и предложения за подобряване на техническите характеристики на съществуващите опаковки с оглед гарантиране качеството на продукта;
  • Разработва спецификации с техническите изисквания към влаганите в производството опаковки;
  • Работи активно с настоящи и бъдещи доставчици на опаковки по отношение на подобрения в дизайна на опаковките и използваните материали за тяхното производство;
  • Организира тестове и проверки на качеството на влаганите в производството опаковки.

Изисквания към кандидатите:

  • Висше образование, степен Бакалавър и/или Магистър за предпочитане с техническа насоченост;
  • Специалност „Органични химични технологии“, „Химично инженерство“, „Индустриално инженерство“, „Автоматизация на производството“, „Maшиностроене“, „Индустриален дизайн“ и др. подобни се считат за сериозно конкурентно предимство;
  • Минимум 3 години опит в производствено предприятие на инженерно-техническа позиция;
  • Познаване на свойствата и характеристиките на материалите, влагани в производството на различните видове опаковки;
  • Отлично владеене на английски език.

НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:

  • Работа в утвърдена компания при много добри условия на труд;
  • Мотивиращо възнаграждение и пакет от социални придобивки;
  • Възможност за фирмено обучение и последващи квалификации.

Необходими документи:

  • Актуална автобиография
  • Препоръки (ако има такива)

    *Компанията не носи отговорност в случай на използване на информационните ресурси на сайта по нерегламентиран начин от трети недобросъвестни лица.

Job Features

Job CategoryДруго