Експерт системен софтуер
за база данни

Русе
Posted 2 месеца ago

Основни отговорности:

  • Разработва справки, функции, процедури и програми (SQL и PL/SQL) за оптимизиране дейността на потребителите на ERP система Oracle e-Business Suite.
  • Разработва нови и поддържа съществуващи справки в репортинг системата към Oracle e-Business Suite.
  • Проектира, конфигурира и тества персонализации на Oracle eBS за поддръжка на бизнес процесите.
  • Управлява правата и отговорностите на потребителите на Oracle eBS.
  • Подпомага другите членове на екипа в ежедневните задачи за поддържане на ERP системата и базата данни Oracle.
  • Познава бизнес процесите управлявани с ERP системата.

Изисквания към кандидатите:

  • Висше образование – Информатика / Информационни технологии, Софтуерно инженерство;
  • Професионален опит – не по-малко от една година по специалността;
  • Владеене на SQL, PL/SQL, познания по Oracle database;
  • Добро владеене на английски език;
  • Много добро владеене на Microsoft Excel – включително Pivot tables and VLOOKUP;
  • Опит с Oracle APEX, Oracle reporting tools и Java програмиране ще се приеме за сериозно предимство;
  • Аналитично мислене;
  • Способност за работа под напрежение и в променяща се среда;
  • Отговорно отношение към работата.

Ние предлагаме:

  • Работа в утвърдена компания при много добри условия на труд ;
  • Мотивиращо възнаграждение ;
  • Атрактивен пакет от социални придобивки.

Необходими документи:

  • Актуална автобиография

За повече информация:

  • Десислава Ковачева – отдел Човешки ресурси
  • Телефон за връзка: 0882 650 480

Job Features

Job CategoryИнформационни технологии