Експерт потребители и пазари

Русе
Posted 1 месец ago

Основни задължения:

  • Извършва ежедневно анализ на всички ново обявени обществени поръчки и частни платформи, свързани с търгове;
  • Изготвя списък с обществените поръчки, свързани с дейността на компанията, оформя ги съгласно установените правила и ги въвежда в специализиран софтуер (СRM);
  • Съдейства на партньорите на компанията за тяхното участие в обществени поръчки и предоставя необходимата документация ;
  • Прави справки, изготвя доклади и анализи за обществените поръчки и частните търгове на месечна база;
  • Предоставя допълнителна информация за потенциалните пазарни възможности и работи в тясно сътрудничество с отдел „Продажби“

Изисквания към кандидатите:

  • Завършено висше образование, степен „Бакалавър“ или по-висока за предпочитане с юридическа или инженерно-техническа насоченост;
  • Добри компютърни умения (MS Office);
  • Опит и желание за работа с документи ;
  • Умение за работа в екип и спазване на зададените срокове;
  • Владеене на английски език;
  • Опит в сферата на обществените поръчки се счита за сериозно предимство

Ние предлагаме:

  • Работа в утвърдена компания при много добри условия на труд;
  • Мотивиращо възнаграждение, годишен бонус и пакет от социални придобивки;
  • Възможност за фирмено обучение и последващи квалификации

Job Features

Job CategoryПотребители и пазари