РАБОТНИК ПРОИЗВОДСТВО

Русе
Posted 1 седмица ago

ОСНОВНИ ОТГОВОРНОСТИ:

  • Работа на производствени машини;
  • Сменен режим на работа;
  • Спазване на инструкции и стандарти за качество;
  • Следене на показанията за оборудването и апаратите.

ИЗИСКВАНИЯ КЪМ КАНДИДАТИТЕ:

  • Средно / средно специално образование;
  • За конкурентно предимство се счита опит в производствено предприятие;
  • Правоспособност за управление на мотокар и/или електрокар е сериозно предимство;
  • Бързинасръчност и добра работа в екип.

Ние предлагаме:

  • Стриктно спазване на трудовото законодателство – реален трудов договор и социални осигуровки;
  • Редовно изплащане на заработеното възнаграждение без забавяне на 1во число от месеца;
  • Осигуряване за 2-ра категория труд;
  • Заплащане на положения извънреден труд;
  • Заплащане на положения нощен труд с увеличена ставка;
  • Бонусна система в сила от първия месец;
  • Ваучери за храна в размер на 60 лв./месец;
  • Подаръчни ваучериза Великден и Коледа;
  • Допълнителна медицинска застраховка ;
  • Безплатен служебен транспорт за втора и нощна смяна;
  • Работно облекло и предпазни обувки;
  • Карти за спорт за сметка на работодателя.

Необходими документи:

  • Актуална автобиография

Job Features

Job CategoryПроизводство