Асистент снабдяване и складиране

Оргахим Резинс АД
Русе
Posted 3 месеца ago

ОСНОВНИ ОТГОВОРНОСТИ:

  • Обезпечава производството на смоли като осигурява доставката на суровини, материали, опаковки и др.;
  • Активно участва в търсенето и развитието на нови, алтернативни доставчици, както и в договарянето на най-добри условия за закупуване и доставка на суровини, материали, опаковки и други;
  • Следи за поддържане на оптимални количества суровини на склад. Изготвя заявки за покупка, споразумения за доставка, води преговори за отворени поръчки;
  • Осигурява и организира формалностите и цялата необходима документация при пристигане на стоки по море;
  • Проследява всички параметри по изпълнението на доставката. Следи за спазване на договорните условия, качествените параметри и съответствието между фактурирано и доставено количество, изготвя рекламации до доставчици;
  • Изпълнява заявки за доставка на суровини и материали от складовете до производствения цех;
  • Отговаря за всички логистични и транспортни операции, осъществявани между складовете на компаниите от групата „Policolor – Оргахим“;
  • Води специална отчетност за акцизните стоки;
  • Осигурява всички документи, необходими за митническото освобождаване и приемане на стоки и материали, предмет на внос;
  • Изготвя справки и анализи за ефективността на снабдяването, складирането и разходването на суровини и материали;
  • Спазва вътрешните правила и инструкции на компанията, отнасящи се до процесите на снабдяване, одит и оценка на доставчици.

ИЗИСКВАНИЯ КЪМ КАНДИДАТИТЕ:

  • Висше образование, степен Бакалавър с икономическа или техническа насоченост.
  • Много добро владеене на английски език, втори чужд език е предимство;
  • Опит на сходна длъжност не е задължителен, но административен такъв е препоръчителен;
  • Познания за снабдяването и съхранението на суровини и материали за компания от химическата индустрия се счита за сериозно конкурентно предимство;
  • Умения за работа с MS Еxcel на ниво напреднали

НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:

  • Работа в утвърдена компания при много добри условия на труд;
  • Мотивиращо възнаграждение и пакет от социални придобивки;
  • Възможност за последващи квалификации и кариерно развитие;

Необходими документи:

  • Актуална автобиография
  • Препоръки(ако има такива)

За повече информация:

  • Десислава Ковачева- отдел Човешки ресурси
  • Телефон за връзка: 0882 650 480

    *Компанията не носи отговорност в случай на използване на информационните ресурси на сайта по нерегламентиран начин от трети недобросъвестни лица.

Job Features

Job CategoryСнабдяване