Търговски представител

Оргахим АД
Благоевград
Posted 1 месец ago

ОСНОВНИ ОТГОВОРНОСТИ:

  • Отговаря за изпълнение на заложените цели и плановете за продажби;
  • Работи активно за привличане на нови клиенти в региона;
  • Води преговори, изготвя ценови оферти, сключва търговски договори;
  • Събира и анализира данни и информация за конкурентните цени, продукти и активности;
  • Следи за сроковете на разплащане с клиентите и ги предизвестява за настъпването на падежа;
  • Идентифицира потенциалните възможности за подобряване на взаимоотношенията с клиентите и повишаване на продажбите в региона;

ИЗИСКВАНИЯ КЪМ КАНДИДАТИТЕ:

  • Опит в търсене и привличане на клиенти минимум 2 години;
  • Мин. средно образование с икономическа или техническа насоченост;
  • Възможност за интензивни пътувания, активен шофьор;
  • Високо ниво на мотивация и отговорност към поставените задачи;
  • Добри презентационни и комуникативни умения;

НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:

  • Работа в утвърдена компания при много добри условия на труд;
  • Мотивиращо възнаграждение и бонуси при постигане на заложените цели за продажби;
  • Атрактивен пакет от социални придобивки в това число и служебен автомобил;
  • Възможност за фирмено обучение и професионално развитие;

Необходими документи:

  • Актуална автобиография
  • Препоръки (ако има такива)

За повече информация:

  • Десислава Ковачева – отдел Човешки ресурси
  • Телефон за връзка: 0882 650 480

Job Features

Job CategoryПродажби