Търговски представител DEKO professional

Оргахим АД
Кърджали, Смолян, Хасково
Posted 3 седмици ago

ОСНОВНИ ОТГОВОРНОСТИ:

  • Отговаря за изпълнение на заложените цели и плановете за продажби на продуктите с марка „DEKO Professional“;
  • Консултира и презентира продукти, ценови листи, промоции и условия за предоставяне на професионални решения в строителството;
  • Води търговски преговори, изготвя ценови оферти, подготвя и сключва договори с клиенти по определени в дружеството стандарти;
  • Следи за сроковете на разплащане с клиентите и ги предизвестява за настъпването на падежа;
  • Идентифицира потенциалните възможности за подобряване на взаимоотношенията с клиентите с цел повишаване на продажбите и удовлетвореността им;
  • Активно работи за запазването на настоящите клиенти и за привличане на нови такива в поверените му пазари;
  • Следи, събира и анализира данни и информация за конкуренцията на поверените му пазари;
  • Регулярно се отчита за реализираните продажби и резултатите от изпълнение на дейността си.

ИЗИСКВАНИЯ КЪМ КАНДИДАТИТЕ:

  • Търговски опит в областта на промишлените или строителните стоки минимум 2 години;
  • Средно специално образование за предпочитане с икономическа или техническа насоченост;
  • Шофьорска книжка – категория В, възможност за интензивни пътувания;
  • Отлични умения за работа с клиенти;
  • Добри презентационни и комуникативни умения;
  • Умения за водене на търговски преговори и справяне с възражения

НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:

  • Работа в утвърдена компания при много добри условия на труд;
  • Мотивиращо възнаграждение, тримесечни и годишни бонуси;
  • Атрактивен пакет от социални придобивки;
  • Възможност за фирмено обучение и професионално развитие;
  • Служебен автомобил и мобилен телефон;

Необходими документи:

  • Актуална автобиография
  • Препоръки (ако има такива)

За повече информация:

  • Десислава Ковачева – отдел Човешки ресурси
  • Телефон за връзка: 0882 650 480

Job Features

Job CategoryПродажби