Търговски представител – Индустриални покрития

Оргахим АД
Пловдив
Posted 1 месец ago
  • През 2021г. Оргахим АД стана на 120 години. Гордеем се с Постиженията, интегрираме Иновациите, създаваме Любимите марки, откриваме Новите бизнес възможности и гледаме смело към Бъдещето! Празнуваме историята с нашите служители, на които дължим успеха и многообразието от цветове и нюанси!
  • Ако искаш и ти да станеш част от многоцветното семейство на Оргахим, кандидатствай за позицията :

гр. Пловдив

ОСНОВНИ ОТГОВОРНОСТИ:

  • Работи за изпълнение на заложените цели и плановете за продажби чрез активно промотиране на индустриалните покрития в поверения му регион;
  • Активно работи за запазването на настоящите клиенти и за привличане на нови такива в поверените му пазари;
  • Консултира и презентира продукти, ценови листи, промоции и условия за предоставяне на професионални решения в сферата на индустриалните покрития;
  • Води търговски преговори, изготвя ценови оферти, подготвя и сключва договори с клиенти по определени в дружеството стандарти;
  • Определя потенциала на пазара и идентифицира възможностите за подобряване на взаимоотношенията с клиентите с цел повишаване на продажбите и удовлетвореността им;
  • Следи, събира и анализира данни и информация за конкуренцията на поверените му пазари;
  • Регулярно отчита реализираните продажби и резултатите от изпълнение на дейността си.

ИЗИСКВАНИЯ КЪМ КАНДИДАТИТЕ:

  • Търговски опит поне 1 год. с предимство ще са кандидатите с опит в сферата на индустриалните покрития;
  • Висше / средно икономическо или техническо образование;
  • Екипен играч с резултатно-ориентиран подход в работата;
  • Добри презентационни и комуникационни умения;
  • Добри умения за водене на преговори и справяне с възражения;
  • Шофьорска книжка- категория В, възможност за интензивни пътувания.

КОМПАНИЯТА ПРЕДЛАГА:

  • Възможност за дългосрочна професионална кариера в утвърдена компания;
  • Мотивиращо възнаграждение и пакет от социални придобивки;
  • Разработена бонусна схема;
  • Възможност за фирмено обучение и професионално развитие;
  • Служебен автомобил и мобилен телефон.

НЕОБХОДИМИ ДОКУМЕНТИ:

  • Актуална автобиография.
  • Документи се подават в срок до 30.09.2021г. на jobs@orgachim.bg. За повече информация 0882 650 480 Десислава Ковачева, спец. ЧР или посетете сайта на компанията.

Job Features

Job CategoryПродажби

A valid phone number is required.

Ако нямате автобиография, можете да я създадете тук.