Технически консултант

Оргахим АД
Бургас
Posted 1 месец ago

ОСНОВНИ ОТГОВОРНОСТИ:

  • Консултира представители на фирми и индивидуални клиенти, като дава практически насоки за технологията и спецификата на полагане на продуктите на Оргахим АД;
  • На обекти на клиенти извършва непосредствено наблюдение на изпълнението при отделни етапи от използването на продуктите като следи за правилното им полагане;
  • Представя нови и разработени продукти пред настоящи и потенциални клиенти, по време на промоционални мероприятие, изложения и панаири;
  • Участва в провеждането на експерименти и изпитвания с цел установяване на разходна норма и устойчивост на определен продукт; оптимално полагане с различни инструменти и по различна технология;
  • Участва в изработването на шаблони, мострени пана, рекламни материали;
  • При рекламация от клиент извършва посещение на място, обследва проблема и дава становище за основателността на постъпилата рекламация;

ИЗИСКВАНИЯ КЪМ КАНДИДАТИТЕ:

  • Средно образование за предпочитане с химическа или техническа насоченост;
  • Минимум 2 години опит в областта на подови покрития (епоксидни и на циментова основа);
  • Отлично познаване на пазара на подови покрития в България;
  • Шофьорска книжка, категория В, активен шофьор;
  • Умения за водене на преговори и справяне с възражения;
  • Добри презентационни и комуникативни умения.

НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:

  • Работа в утвърдена компания при много добри условия на труд;
  • Мотивиращо възнаграждение и пакет от социални придобивки;
  • Възможност за фирмено обучение и последващи квалификации.

Необходими документи:

  • Актуална автобиография
  • Препоръки (ако има такива)

За повече информация:

  • Десислава Ковачева – отдел Човешки ресурси
  • Телефон за връзка: 0882 650 480

Job Features

Job CategoryМаркетинг