Техник КИПиА – цех Смоли

Оргахим Резинс АД
Русе
Posted 3 месеца ago

Основни отговорности:

  • Извършва изключване и включване на КИП съоръжения, регулиращи кръгове, прибори, сигнализация и блокировки, промяна на параметрите на регулиращи кръгове;
  • В КИП и А работилниците изпълнява подмяна на дефектни части с резервни, възстановяване на резервни части, настройка и стендова проверка на отремонтираното съоръжение;
  • Участва в аварийни и планови ремонти на съоръженията и апаратите;
  • Отразява в схеми и документация всички направени промени по мехонаоборудването;
  • При ремонт на системи за измерване и технически средства за автоматизация, извършени в лабораториите и работилниците, издава проверовъчни свидетелства и маркировки за преминала ведомствена проверка.

Ние предлагаме:

  • Реален трудов договор и осигуровки върху цялата заплата;
  • Изплащане на заплатата на 1во число от месеца, следващ отработения;
  • Увеличение на основната заплата след изтичане на изпитателния срок;
  • Ваучери за храна в размер на 60 лв./месец
  • Подаръчни ваучери за Великден и Коледа в размер на 60 лв.;
  • 200 лв. за лекарства и 120 лв. за зъболечение на година;
  • Работно облекло и лични предпазни средства;
  • Преференциални цени за корпоративни SIM карти за лично ползване;
  • Карта за спорт, чийто абонамент се плаща от работодателя;
  • Закупуване на фирмени продукти с отстъпка;
  • Карти с отстъпки за пазаруване в Зора, Метро, Мr. Bricolage, Joy Optics, Петрол и др.

Изисквания към кандидатите:

  • Висше или средно специално образование – Електротехника, електроника и автоматика / Автоматизация на производството;
  • За предимство се счита:
    – 1 година професионален опит като Техник КИП и А в производствено предприятие;
    – Придобита 2-ра или 3-та квалификационна група по безопасност на труда при експлоатация на електрическите уредби и съоръжения;
    – Придобита квалификация за безопасна експлоатация на газови съоръжения и инсталации;

Необходими документи:

  • Актуална автобиография
  • Препоръки(ако има такива)

За повече информация:

  • Десислава Ковачева- отдел Човешки ресурси
  • Телефон за връзка: 0882 650 480

Job Features

Job CategoryПоддръжка