Стоковед (по заместване)

Русе
Posted 3 седмици ago

Основни отговорности:

  • Обслужва информационно клиентите по отношение на цена и ценови промоции, приложение на продуктите, наличност, срок на доставка;
  • Уточнява при необходимост заявки за производство на конкретен продукт;
  • Посредством ERP складова програма заприхождава и експедира готовата продукция в склада, следи за складовите наличности;
  • Оформя документи, съпровождащи доставката и експедицията на стоката;
  • Издава първични счетоводни документи – приемо-предавателна разписка, експедиционна бележка, фактура, кредитно известие;
  • Приема пари от клиенти, разплаща се в брой, приключва касов апарат, води касова книга;
  • Следи за изготвянето на досиета на фирмите, с които са осъществени контакти – предоставени оферти, копия от договори, рекламации и други споразумителни протоколи, извадки от седмични доклади, касаещи съответната фирма

Изисквания към кандидатите:

  • Висше или средно специално образование за предпочитане с икономическа насоченост;
    • Опит като фактурист и/или касиер се счита за сериозно конкурентно предимство;
    • Умения за работа с касов апарат и офис техника;
    • Много добри компютърни умения (MS Office). Професионален опит при работа с ERP информационни системи за управление се счита предимство;
    • Внимание към детайла и умения за работа с данни и документи;
    • Mного добри комуникативни умения;
    • Екипен играч с резултатно-ориентиран подход в работата

Ние предлагаме:

  • Работа в утвърдена компания при много добри условия на труд;
  • Мотивиращо възнаграждение и пакет от социални придобивки;
  • Възможност за фирмено обучение и последващи квалификации

Необходими документи:

  • Актуална автобиография;
  • Препоръки (ако има такива)

Job Features

Job CategoryПродажби