Старши лаборант/Експерт MSDS/

Оргахим Резинс АД
Русе
Posted 1 месец ago

ОСНОВНИ ОТГОВОРНОСТИ:

  • Да подготвя на качествени технически документи на база ISO стандарти;
  • Да познава REACH регулация, подготвяне на MSDS (SDS) на софтуерна програма;
  • Да познава CLP регулация, подготвяне на етикети;
  • Да познава ADR регулация;
  • Да следи законови и нормативни EU-изисквания.

ИЗИСКВАНИЯ КЪМ КАНДИДАТИТЕ:

  • Висше химическо образование, степен Бакалавър / Магистър;
  • Владеене на технически английски език (Intermediate-B1, B2, Advanced-C1);
  • Умения за работ с MS Excel и специализиран софтуер;
  • Стажът и допълнително придобити сертификати по ISO стандарти и EU-изисквания, се счита за сериозно предимство.

НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:

  • Мотивиращо възнаграждение и пакет от социални придобивки;
  • Редовна смяна, много добри условия на труд;
  • Възможност за фирмено обучение, последващи квалификации и кариерно развитие;

Необходими документи:

  • Актуална автобиография
  • Препоръки (ако има такива)

За повече информация:

  • Десислава Ковачева – отдел Човешки ресурси
  • Телефон за връзка: 0882 650 480

Job Features

Job CategoryИзследване, развитие и контрол на качеството