СПЕЦИАЛИСТ МАРКЕТИНГ

Русе
Posted 3 седмици ago
  • Оргахим АД е иновативна, пазарно-ориентирана компания с повече от 120 години история. Като водещ производител на бои и лакове, ние предоставяме пълно удовлетворение на нашите клиенти и партньори, с качеството, трайността и ефективността на нашите продукти, както и с красотата на цветовете. Във връзка с окомплектоване на екипа си, фирмата търси да назначи:

ОСНОВНИ ОТГОВОРНОСТИ :

  • Съдейства при осъществяването на маркетингови планове, промоционални програми и активности по фокусни продукти;
  • Подпомага създаването и изработката на всички продуктови мостри, POSM рекламни материали и съоръжения, които ще се използват в точките на продажба;
  • Дава предложения на прекия си ръководител за рекламна поддръжка и промоционални активности в търговските обекти;
  • Координира участието на фирмата в търговски изложения, панаири, изложби, и др. подобни събития;

ИДЕАЛНИЯТ КАНДИДАТ ЗА НАС ПРИТЕЖАВА:

  • Висше образование, специалност Маркетинг, Бизнес администрация или друго подходящо – степен Бакалавър/Магистър;
  • Препоръчителен опит в сферата на продажбите, маркетинга или рекламата;
  • Креативност и творчество ;
  • Ентусиазъм и страст за нови знания и умения ;
  • Приоритет към постигане на резултати;
  • Способност за управление на няколко проекта едновременно ;
  • Умения за работа в екип;
  • Отлични комуникативни и презентационни умения;
  • Компютърни умения (Power point, Excel, Word);
  • Добро ниво на английски език;

НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:

  • Предизвикателна работа с отлични възможност за развитие в международна компания;
  • Конкурентно заплащане и атрактивен пакет от социални придобивки (допълнително здравно осигуряване, карти за спорт, корпоративни отстъпки в различни вериги, преференциални цени за продукти на компанията и др.);
  • Възможност за прилагане на най-добрите маркетингови практики и работа в екип от доказани професионалисти;

НЕОБХОДИМИ ДОКУМЕНТИ:

  • Актуална автобиография.
  • Ако Вие отговаряте на изискванията и желаете да се развивате в сферата на Маркетинга, изпратете ни Ваша актуална автобиография.
  • Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю за работа. Конфиденциалността на предоставената от кандидатите информация е гарантирана в съответствие със законодателството. Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор

Job Features

Job CategoryМаркетинг, Производство

A valid phone number is required.

Ако нямате автобиография, можете да я създадете тук.