Складов работник

Оргахим АД
София
Posted 1 месец ago

ОСНОВНИ ОТГОВОРНОСТИ:

  • Участва в приемане и експедиране на готовата продукция;
  • Извършва асортиментното подреждане на готовата продукция в склада и следи за правилното й съхранение;
  • Окомплектова заявки с готова продукция към крайни клиенти;
  • Извършва товаро-разтоварни дейности и вътрешно-складов транспорт посредством газокар и/или стакер; траспалетна количка.

ИЗИСКВАНИЯ КЪМ КАНДИДАТИТЕ:

  • Средно / средно специално образование;
  • Опит с материална отговорност и отчетност и/или в управлението на мотокар и/или електрокар ще се счита за конкурентно предимство.

НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:

  • Реален трудов договор и осигуровки върху цялата заплата;
  • Изплащане на заплатата на 1во число от месеца, следващ отработения;
  • Увеличение на основната заплата след изтичане на изпитателния срок;
  • Бонусна система в сила от първия месец;
  • Ваучери за храна в размер на 60 лв./месец;
  • Подаръчни ваучери за Великден в размер на 60 лв.;
  • Подаръчни ваучери за Коледа в размер на 60 лв.;
  • Работно облекло и предпазни обувки;
  • Безплатно придобиване на правоспособност за управление на мотокар;
  • Преференциални цени за корпоративни SIM карти за лично ползване;
  • Допълнително медицинско осигуряване за сметка на работодателя;
  • Закупуване на продукти на компанията с отстъпка;
  • Карта за спорт, чийто абонамент се плаща от работодателя;

Необходими документи:

  • Актуална автобиография
  • Препоръки(ако има такива)

За повече информация:

  • Десислава Ковачева- отдел Човешки ресурси
  • Телефон за връзка: 0882 650 480

Job Features

Job CategoryУправление на веригата на доставките