СКЛАДОВ РАБОТНИК /ЛОКАЦИЯ: БУЛ. ЕВРОПА № 176/

Оргахим АД
София
Posted 2 месеца ago
  • Оргахим АД е иновативна, пазарно-ориентирана компания с повече от 120 години история. Като водещ производител на бои и лакове, ние предоставяме пълно удовлетворение на нашите клиенти и партньори, с качеството, трайността и ефективността на нашите продукти, както и с красотата на цветовете.

ОСНОВНИ ОТГОВОРНОСТИ:

  • Участва в приемане и експедиране на стока;
  • Окомплектова заявки към крайни клиенти (вдигане на разфасовки до 20 кг.) и редене на стока в склада ;
  • Извършва товаро-разтоварни дейности и вътрешно-складов транспорт посредством газокар и/или стакер, траспалетна количка.

НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:

  • Редовно работно време – Понеделник-петък (8:30-17:00);
  • Редовно изплащане на заработеното възнаграждение без забавяне на 1во число от месеца, следващ отработения;
  • Увеличение на основната заплата след изтичане на изпитателния срок;
  • Допълнителна медицинска застраховка;
  • Допълнително пенсионно осигуряване за сметка на работодателя;
  • Ваучери за храна в размер на 70 лв./месец;
  • Подаръчни ваучери за Великден и Коледа;
  • Карта за спортни активности;
  • Закупуване на фирмени продукти с отстъпка;
  • Карти с отстъпки за пазаруване в Зора, Метро, Мr. Bricolage, Joy Optics, Петрол и др.;
  • Безплатно придобиване на правоспособност за управление на мотокар;

ИЗИСКВАНИЯ КЪМ КАНДИДАТИТЕ:

  • Средно образование;
  • Организираност, бързина;
  • Наличието на свидетелство за управление на мотокар ще се счита за конкурентно предимство.

НЕОБХОДИМИ ДОКУМЕНТИ:

  • Актуална автобиография;
  • Ако Вие отговаряте на изискванията и желаете да се развивате в сферата на Логистиката, изпратете ни Ваша актуална автобиография.
  • Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю за работа. Конфиденциалността на предоставената от кандидатите информация е гарантирана в съответствие със законодателството. Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

Job Features

Job CategoryУправление на веригата на доставките

A valid phone number is required.

Ако нямате автобиография, можете да я създадете тук.