РАБОТНИК ПРОИЗВОДСТВО

Русе
Posted 3 месеца ago
  • През 2021г. Оргахим АД стана на 120 години. Гордеем се с Постиженията, интегрираме Иновациите, създаваме Любимите марки, откриваме Новите бизнес възможности и гледаме смело към Бъдещето! Празнуваме историята с нашите служители, на които дължим успеха и многообразието от цветове и нюанси! Ако искаш и ти да станеш част от многоцветното семейство на Оргахим, кандидатствай за позицията :

РАБОТНИК ПРОИЗВОДСТВО ЗА ЦЕХ „ЛАКОВ“

ОСНОВНИ ОТГОВОРНОСТИ:

  • Работа на производствени машини за пълнене на бои, лакове и мазилки;
  • Извършва всички дейности по пълнене, опаковане, етикетиране и фолиране на продукцията;
  • Следи за техническото състояние на пълначните машини;
  • Изпълнява определените норми за пълнене на готова продукция ;

ИЗИСКВАНИЯ КЪМ КАНДИДАТИТЕ:

  • Основно/ Средно / Средно специално образование;
  • Опит в производствено предприятие е предимство;
  • Умения за работа в екип;
  • Бързина, сръчност и внимание към детайла;
  • Дисциплинираност
  • Готовност за работа на смени;

НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:

  • Реален трудов договор и социални осигуровки върху брутната заплата;
  • Изплащане на заработеното възнаграждение на 1во число от месеца;
  • Осигуряване за 2-ра категория труд;
  • Заплащане на положения извънреден труд;
  • Заплащане на положения нощен труд с увеличена ставка;
  • Бонусна система в сила от първия месец;
  • Ваучери за храна в размер на 70 лв./месец;
  • Подаръчни ваучери за Великден и Коледа;
  • Допълнителна медицинска застраховка ;
  • Безплатен служебен транспорт за втора и нощна смяна;
  • Работно облекло и предпазни обувки;
  • Закупуване на фирмени продукти с отстъпка;
  • Карти с отстъпки за пазаруване в Зора, Метро, Мr. Bricolage, Joy Optics, Петрол и др.
  • Карти за спорт за сметка на работодателя;

НЕОБХОДИМИ ДОКУМЕНТИ:

  • Актуална автобиография;
  • За повече информация : 0887 166 440 / 0882 650 480 – отдел ЧР

  • Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално. Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю. Предоставените от вас данни са лични и попадат под специалната защита по смисъла на ЗЗЛД. „Оргахим“ АД се задължава да ги съхранява и да не ги разпространява под каквато и да е форма, освен за целите на настоящия подбор.

Job Features

Job CategoryПроизводство

A valid phone number is required.

Ако нямате автобиография, можете да я създадете тук.