ОФИС МЕНИДЖЪР С АНГЛИЙСКИ ЕЗИК

Русе
Posted 4 седмици ago
  • През 2021г. Оргахим АД стана на 120 години. Гордеем се с Постиженията, интегрираме Иновациите, създаваме Любимите марки, откриваме Новите бизнес възможности и гледаме смело към Бъдещето! Празнуваме историята с нашите служители, на които дължим успеха и многообразието от цветове и нюанси! Ако искаш и ти да станеш част от многоцветното семейство на Оргахим, кандидатствай за позицията:

ОТГОВОРНОСТИ И ЗАДЪЛЖЕНИЯ:

  • Организира графика на Изпълнителния директор (ИД) като проявява висока степен на съобразителност, гъвкавост и адаптивност. Следи за осъществяване на предвидените срещи като осигурява присъствието на поканените от него лица;
  • Урежда бизнес пътувания, срещи и посещения на Изпълнителния директор и други придружаващи го лица;
  • Съдейства за закупуване на самолетни билети и уреждане на хотелско настаняване за служители на дружеството;
  • Прави преводи на документи от и на английски език, изготвя презентации, анализи и справки, свързани с дейността на Офиса на ИД;
  • Приема и предава за подпис от ИД различни видове документи, споразумения, договори, оферти, пълномощни и др. подобни. Поддържа регистър на подписаните от ИД документи;
  • При необходимост води протоколи от делови срещи и заседания на български и/или английски език;
  • Информира регулярно Изпълнителния директор за текущи проблеми във фирмата, за медийни публикации, свързани с Оргахим, за предстоящи форуми и събития;
  • Обслужва телефонните обаждания и фирмения мейл, приема и разпределя съобщенията, предоставя информация в рамките на гласуваните правомощия;
  • Организира техническата подготовка при заседания, съвещания, срещи, мероприятия, организирани от ИД или при необходимост в конферентна зала към Офиса на ИД;
  • Организира и контролира доставката на всички външни офис услуги, абонаменти, офис консумативи и др. за нуждите на Офиса на ИД;
  • Организира работата на административния шофьор, планира графика на ангажиментите и следи за ефективното изпълнение на поставените задачи;
  • Отговаря за управлението на фирмения автопарк като разпределя разходи по фактури за лизинг, гориво, консумативи, техническа поддръжка, застраховки, винетки и др.
  • Поддържа контакти с външната фирма за управление на фирмения автопарк по всички въпроси, касаещи служебните автомобили;

ИЗИСКВАНИЯ КЪМ КАНДИДАТИТЕ:

  • Висше образование с икономическа или техническа насоченост;
  • Отлично владеене на английски език (писмено и говоримо);
  • Минимум 3 години опит на длъжност Личен асистент, Технически сътрудник, Офис мениджър, Секретар или друга подобна административна позиция;
  • Много добро познаване на MS Office пакета;
  • Шофьорска книжка категория В, активен шофьор;
  • Умения за боравене с поверителна информация и данни;
  • Асертивно поведение, дискретност, организираност;
  • Отлични комуникативни умения;
  • Умения за работа с хора на различно йерархично ниво;

НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:

  • Работа в утвърдена компания при много добри условия на труд ;
  • Мотивиращо възнаграждение ;
  • Атрактивен пакет от социални придобивки;
  • Възможност за фирмено обучение и професионално развитие;

НЕОБХОДИМИ ДОКУМЕНТИ:

  • Актуална автобиография.
  • Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално. Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.
  • Предоставените от вас данни са лични и попадат под специалната защита по смисъла на ЗЗЛД. „Оргахим“ АД се задължава да ги съхранява и да не ги разпространява под каквато и да е форма, освен за целите на настоящия подбор.

Job Features

Job CategoryОфис на Изпълнителния директор

A valid phone number is required.

Ако нямате автобиография, можете да я създадете тук.