НАЧАЛНИК СМЯНА

Русе
Posted 2 седмици ago
  • През 2021г. Оргахим АД стана на 120 години. Гордеем се с Постиженията, интегрираме Иновациите, създаваме Любимите марки, откриваме Новите бизнес възможности и гледаме смело към Бъдещето! Празнуваме историята с нашите служители, на които дължим успеха и многообразието от цветове и нюанси! Ако искаш и ти да станеш част от многоцветното семейство на Оргахим, кандидатствай за позицията:

ОСНОВНИ ОТГОВОРНОСТИ:

  • Подсигурява изпълнението на производствените планове в срок и с необходимите стандарти за качество;
  • Осъществява оперативното ръководство и контрол на технологичния процес по време на смяната;
  • Организира работата и изпълнението на производствените задачи на персонала, за който отговаря;
  • Следи за постигането и подобряването на производствените индикатори;
  • Контролира и анализира оперативните, производствените и икономическите резултати от работата на смяната;
  • Следи за оптималното натоварване и правилната експлоатация на работещите мощности;
  • Следи за количеството на брака при производство и предлага мерки за снижаването му;
  • Води и актуализира оперативните производствени журнали и маршрутни карти за извършената работа по време на смяната.

ИЗИСКВАНИЯ КЪМ КАНДИДАТИТЕ:

  • Средно специално образование с химическа насоченост / Висше образование, степен Бакалавър и/или Магистър, специалност „Органични химични технологии“ или „Химично инженерство“ се счита за конкурентно предимство;
  • Опит в ръководене на хора;
  • Организационен опит в производството на промишлени продукти и/или в реализацията на технологични програми – минимум 3 години;
  • Основни познания относно методите за осигуряване на качеството;
  • Отговорност, гъвкавост, възможност за работа на двусменен режим ;
  • Компютърни умения;

КОМПАНИЯТА ПРЕДЛАГА:

  • Мотивиращо възнаграждение, месечни бонуси и пакет от социални придобивки;
  • Работа в утвърдена компания при много добри условия на труд;
  • Възможност за фирмено обучение и последващи квалификации.

  • Документи се подават на jobs@orgachim.bg или в отдел ЧР. За повече информация 0882 650 480 Десислава Ковачева, спец. ЧР

  • Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално. Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю. Предоставените от вас данни са лични и попадат под специалната защита по смисъла на ЗЗЛД. „Оргахим“ АД се задължава да ги съхранява и да не ги разпространява под каквато и да е форма, освен за целите на настоящия подбор.

Job Features

Job CategoryПроизводство

A valid phone number is required.

Ако нямате автобиография, можете да я създадете тук.