Мърчандайзер – гр. Видин

Оргахим АД
Видин
Posted 1 седмица ago
  • През 2021г. Оргахим АД стана на 120 години. Гордеем се с Постиженията, интегрираме Иновациите, създаваме Любимите марки, откриваме Новите бизнес възможности и гледаме смело към Бъдещето! Празнуваме историята с нашите служители, на които дължим успеха и многообразието от цветове и нюанси!
  • Ако искаш и ти да станеш част от многоцветното семейство на Оргахим, кандидатствай за позицията :

МЪРЧАНДАЙЗЕР – гр. Видин

ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ:

  • Детайлно познава продуктовия каталог на дружеството и консултира клиентите относно свойствата, характеристиките и преимуществата на продуктите;
  • Изгражда и поддържа добри отношения и партньорство с клиентите на дружеството;
  • Участва в организацията и реализирането на промоционални акции и демонстрации ;
  • Следи за наличността, външния вид и техническото обозначаване на стоките и мострите;
  • Поддържа добрата визуализация на продуктите и стандартите за подреждането и излагането им;
  • Следи за коректността на етикетите;
  • Своевременно изучава нови артикули, технически характеристики, начин на употреба, предимства и друга необходима информация, свързана с предлаганите стоки и продукти от конкурентните марки.

ИЗИСКВАНИЯ КЪМ КАНДИДАТИТЕ:

  • Минимум 1 година опит на подобна позиция (мърчандайзер, промоутър, др.) ;
  • Опит в търговията с лаково бояджийски продукти ще се счита за сериозно предимство;
  • Добри компютърни умения (MS Office);
  • Отлични комуникативни умения, ориентираност към клиента;
  • Отговорност и самодисциплина.

НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:

  • Работа в утвърдена компания при много добри условия на труд;
  • Мотивиращо възнаграждение и пакет от социални придобивки;
  • Възможност за фирмено обучение и последващи квалификации.

НЕОБХОДИМИ ДОКУМЕНТИ:

  • Актуална автобиография.
  • Ако Вие отговаряте на изискванията и желаете да се развивате в сферата на Продажбите, изпратете ни Ваша актуална автобиография.

Job Features

Job CategoryПродажби

A valid phone number is required.

Ако нямате автобиография, можете да я създадете тук.