Електротехник

Русе
Posted 3 седмици ago

ОСНОВНИ ОТГОВОРНОСТИ:

  • Извършва ежедневен профилактичен преглед на оборудването, машините и съоръженията.
  • Контролира нормалното функциониране на енергийните мрежи и инсталации.
  • Извършва всички видове ремонтни работи по електрическите инсталации на ниско и средно напрежение.
  • Изпълнява реконструкции и модернизации по ел. част.
  • По време на дежурство извършва аварийни ремонти по нареждане на ръководителя на производственото звено и съгласувано с Главния енергетик.
  • Изпълнява в определения срок задачите, ежедневно поставяни от главния енергетик.

НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:

  • Работа в утвърдена компания при много добри условия на труд.
  • Мотивиращо възнаграждение и пакет от социални придобивки.

ИЗИСКВАНИЯ КЪМ КАНДИДАТИТЕ:

  • Средно образование – електроника и автоматика, електротехника.
  • Минимум 3 година опит.
  • Много добри умения за работа с хора.
  • Бързина, сръчност, прецизност, отговорност, организираност.
  • Предимство е допълнителното притежание на:
    Машинист на парни и водогрейни котли ІІІ степен;
    Придобита квалификация за безопасна експлоатация на преносните и разпределителни газопроводи, съоръжения, инсталации и уреди за природен газ;
    Придобита квалификация за безопасност на труда при работа със съоръжения под налягане.

Необходими документи:

  • Актуална автобиография
  • Препоръки(ако има такива)

За повече информация:

  • Десислава Ковачева- отдел Човешки ресурси
  • Телефон за връзка: 0882 650 480

Job Features

Job CategoryПоддръжка