ЕЛЕКТРОКАРИСТ (МОТОКАРИСТ)

Русе
Posted 1 месец ago

ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ:

  • Извършване на товаро – разтоварни дейности с електрокар, мотокар и вилкоповдигач;
  • Безопасно и организирано товарене, транспортиране и разтоварване на стоки и материали според установените в компанията процедури;
  • Асортиментно подреждане на стоките / материалите с цел оптимално използване на складовите и производствените площи;
  • Отговорност за изправността и правилната експлоатация на електрокара.

ИЗИСКВАНИЯ КЪМ КАНДИДАТИТЕ:

  • Средно образование;
  • Свидетелство за придобита правоспособност „Водач на електрокари и мотокари в предприятията“;
  • Опит в управлението на мотокар и/или електрокар – минимум 1 година;
  • Познаване на устройството, принципа на действие, управлението и обслужването на електрокари и мотокари.

НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:

  • Стриктно спазване на трудовото законодателство – реален трудов договор и социални осигуровки;
  • Редовно изплащане на заработеното възнаграждение без забавяне на 1во число от месеца;
  • Увеличение на договореното възнаграждение след изтичане на изпитателния срок;
  • Заплащане на положения извънреден труд;
  • Бонусна система;
  • Ваучери за храна в размер на 70 лв./месец;
  • Допълнителна медицинска застраховка;
  • Работно облекло и предпазни обувки;
  • Преференциални цени за корпоративни SIM карти за лично ползване;
  • Карта за спортни активности (фитнес, народни танци, йога, плуване и др.), чийто абонамент се плаща от работодателя;
  • Безплатно подновяване на правоспособността за управление на мотокар.

НЕОБХОДИМИ ДОКУМЕНТИ:

  • Актуална автобиография;
  • Копие на свидетелство за придобита правоспособност „Водач на електрокари и мотокари в предприятията“;
  • Препоръки (ако има такива);
  • Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално. Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю. Предоставените от вас данни са лични и попадат под специалната защита по смисъла на ЗЗЛД. „Оргахим“ АД се задължава да ги съхранява и да не ги разпространява под каквато и да е форма, освен за целите на настоящия подбор.

Job Features

Job CategoryПроизводство

A valid phone number is required.

Ако нямате автобиография, можете да я създадете тук.