Експерт MSDS

Оргахим Резинс АД
Русе
Posted 1 месец ago
  • През 2021г. Оргахим АД стана на 120 години. Гордеем се с Постиженията, интегрираме Иновациите, създаваме Любимите марки, откриваме Новите бизнес възможности и гледаме смело към Бъдещето! Празнуваме историята с нашите служители, на които дължим успеха и многообразието от цветове и нюанси! Ако искаш и ти да станеш част от многоцветното семейство на Оргахим, кандидатствай за позицията :

ЕКСПЕРТ MSDS

ОСНОВНИ ОТГОВОРНОСТИ:

  • Подготовка на качествени технически документи на база ISO стандарти;
  • Подготовка и съхранение на Регистър на качествените документи на готовите продукти и Класификатор на доставяните суровини и материали ;
  • Подготовка на MSDS (SDS) на софтуерна програма;
  • Подготовка на етикети на опакованите продукти;
  • Разработва документи за приложение на законовите разпоредби в химическата индустрия;
  • Разработва и разпространява документи, свързани със синхронизацията на българското законодателство за химическата индустрия с европейските норми;
  • Участва в обновяване на технологичната документация на дружеството в съответствие с процедурите по ISO 9001, ISO 14001 и OHSAS 18001.
  • Участва в контрола за наличието на документи, свързани с безопасна работа с доставяните суровини и материали.
  • Осъществява контрол върху отработените проекти за етикети на готовата продукция в съответствие с европейските директиви.
  • При производствена необходимост, подпомага работата в лабораторията на отдел „РВКК”.

ИЗИСКВАНИЯ КЪМ КАНДИДАТИТЕ:

  • Висше химическо образование, степен Бакалавър / Магистър;
  • Задължително владеене на технически английски език (Intermediate-B1, B2, Advanced-C1);
  • Умения за работа с MS Excel и специализиран софтуер;
  • Стажът и допълнително придобити сертификати по ISO стандарти и EU-изисквания се счита за сериозно предимство;
  • Внимание към детайла, точност и прецизност в действията.

НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:

  • Мотивиращо възнаграждение и солиден пакет от социални придобивки;
  • Редовна смяна, много добри условия на труд;
  • Възможност за фирмено обучение, последващи квалификации и кариерно развитие;

НЕОБХОДИМИ ДОКУМЕНТИ:

  • Актуална автобиография.
  • Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално. Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю. Предоставените от вас данни са лични и попадат под специалната защита по смисъла на ЗЗЛД. „Оргахим“ АД се задължава да ги съхранява и да не ги разпространява под каквато и да е форма, освен за целите на настоящия подбор.

Job Features

Job CategoryИзследване, развитие и контрол на качеството

A valid phone number is required.

Ако нямате автобиография, можете да я създадете тук.