АПАРАТЧИК ХИМИЧНИ ПРОЦЕСИ

Оргахим Резинс АД
Русе
Posted 3 седмици ago
  • Оргахим АД е иновативна, пазарно-ориентирана компания с повече от 120 години история. Като водещ производител на бои и лакове, ние предоставяме пълно удовлетворение на нашите клиенти и партньори, с качеството, трайността и ефективността на нашите продукти, както и с красотата на цветовете. Във връзка с окомплектоване на екипа си, фирмата търси да назначи:

ЗАДАЧИ:

  • Стриктно спазва зададената технологична схема ;
  • Дозира твърди, течни и пигментни суровини;
  • Отразява в производствени документи точно дозираните суровини;
  • Филтрира и пълни готова продукция;
  • Следи за техническото състояние и правилната експлоатация на машините и съоръженията в цеха;

ИЗИСКВАНИЯ КЪМ КАНДИДАТИТЕ:

  • Средно специално образование, за предпочитане с химическа или техническа насоченост;
  • За конкурентно предимство се счита: oпит в производствено предприятие от химическата промишленост;
  • Бързина, сръчност и добра работа в екип.

НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:

  • Редовна смяна 8:30 – 17:00 ч. ;
  • Стриктно спазване на трудовото законодателство – реален трудов договор и социални осигуровки;
  • Редовно изплащане на заработеното възнаграждение без забавяне на 1во число от месеца;
  • Осигуряване за II-ра категория труд;
  • Встъпително обучение на работното място;
  • Ваучери за храна в размер на 70 лв./месец;
  • Работно облекло и предпазни обувки;
  • Здравен пакет: Допълнителна медицинска застраховка покриваща разходи за лекарства, за смяна / закупуване на диоптрични стъкла, дентална помощ и до 10 000лв. за доболнична и болнична помощ ; Безплатни ваксини срещу грип, безплатни профилактични прегледи;
  • Карти с отстъпки за пазаруване в Метро, Зора, Joy Optics, Mr. Bricolage, Петрол и др.
  • Допълнително пенсионно осигуряване ;
  • Включване в програмата за обучение и развитие на персонала.

НЕОБХОДИМИ ДОКУМЕНТИ:

  • Актуална автобиография.
  • Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю за работа. Конфиденциалността на предоставената от кандидатите информация е гарантирана в съответствие със законодателството. Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

Job Features

Job CategoryПроизводство

A valid phone number is required.

Ако нямате автобиография, можете да я създадете тук.