Апаратчик синтез за цех „Смоли“

Оргахим Резинс АД
Русе
Posted 1 месец ago

ОСНОВНИ ОТГОВОРНОСТИ:

  • Изпълнява технологичната схема за производство на смоли, разтвори и други продукти в цеха;
  • Спазва технологичните инструкции за производство и осъществява контрол на протичащите процеси в командна зала – компютър и автоматизирана система за съхранение на данни;
  • Отговаря за точното по вид и количество дозиране на суровини и материали в съответния реактор, съгласно утвърдена рецептура;
  • По време на работа следи за техническото състояние и правилната експлоатация на машините и съоръженията в цеха.

НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:

  • Реален трудов договор и осигуровки върху цялата заплата;
  • Изплащане на заплатата на 1во число от месеца, следващ отработения;
  • Увеличение на основната заплата след изтичане на изпитателния срок;
  • Осигуряване за 2-ра категория труд;
  • Ваучери за храна в размер на 60 лв./месец
  • Подаръчни ваучери за Великден и Коледа в размер на 60 лв.
  • 200 лв. за лекарства и 120 лв. за зъболечение на година;
  • Работно облекло, работни обувки и лични предпазни средства;
  • Преференциални цени за корпоративни SIM карти за лично ползване;
  • Карта за спорт, чийто абонамент се плаща от работодателя.
  • Закупуване на фирмени продукти с отстъпка;
  • Карти с отстъпки за пазаруване в Зора, Метро, Мr. Bricolage, Joy Optics, Петрол и др.

ИЗИСКВАНИЯ КЪМ КАНДИДАТИТЕ:

  • Средно специално образование, за предпочитане с химическа или техническа насоченост;
  • За конкурентно предимсто се счита:
  • Висше химическо образование, степен Бакалавър и/или Магистър;
  • Допълнителна квалификация по Органичен синтез;
  • Опит в производствено предприятие от химическата промишленост;
  • Добри компютърни умения (MS Office);
  • Готовност за работа на смени.

Необходими документи:

  • Актуална автобиография
  • Препоръки(ако има такива)

За повече информация:

  • Десислава Ковачева- отдел Човешки ресурси
  • Телефон за връзка: 0882 650 480

Job Features

Job CategoryПроизводство