Send a request

CityPositionXPositionYShopsAddressFilter Number(1)Toning machinePhoneWork timeEmail
Sofia42.68610123.297842Company store Sofia 1Car Boris 3 Blvd.10882 650 639Hours: Monday-Friday: 08:30 am – 07.30 pm; Saturday: 09:30 am – 05:30 pm; Sunday: closed
Sofia42.68388223.353818Company store Sofia 2Boris Hristov 2 str. (The entrance is on Shipchenski Prohod blvd.)проход)10882 650 680Hours: Monday-Friday: 08:30 am – 07.30 pm; Saturday: 09:30 am – 05:30 pm; Sunday: closed
Plovdiv42.16932124.719058Company store Plovdiv Vasil Aprilov 153 Blvd.10882 650 481Hours: Monday-Friday: 08:30 am – 06.30 pm; Saturday: 09:00 am – 05:00 pm; Sunday: closed
Ruse43.82872625.937610Company store Ruse 1Treti Mart 21 Blvd.1082 886 246Hours: Monday-Friday: 08:00 am – 06.00 pm; Saturday-Sunday: closed
Ruse43.83744225.955312Company store Ruse 2Borisova 94 str.1082 823 887Hours: Monday-Friday: 08:30 am – 06.00 pm; Saturday: 09:00 am – 05:00 pm; Sunday: closed
CityPositionXPositinYShopsАдресFilter Number(2)Toning machinePhoneWork timeEmail
Shumen43.272309
26.945181HVG-Commerce EOODStroitel № 1 str.2054 832181 ; 054 860182hvg_commerce_sh@abv.bg
Varna43.21685027.860056TS Krasi EOODWest Industrial Zone, Warehouse Colorhouse 2052 502003
Dobrich43.58928027.822318TS Krasi EOODAnton Stoqnov № 6 str.2058 669330
Ruse43.84699125.955115HVG-Commerce EOODPetur Beron № 14 str.2082 82 801 ; 082 821 678hvg_commerce@abv.bg
Stara Zagora42.41526925.639510Valenta 99 EOODIndustrialna str.2042 621044
Veliko Turnovo43.07166225.614292Medikom OODStoqn Koledarov № 9 str.2062 645869
Kazanlak42.61492825.407231Valenta 99 EOODBilyanska № 44 str.20431 63355
Ruse43.82787425.934907Medikom OODTreti Mart № 42 blvd.2082 824168
Vratsa43.20988523.567013Sigmaterm Engineering OODWarehouse zone Orlovets, Nikola Vapcarov 1 blvd.2092 660593;
0895 79 79 52
Pleven43.42212524.605643Contrast EOOD Kara Colio № 12 str. (warehouse)2064 804368
Razgrad43.53582226.527886HVG – Commerce EOODSeveren Boulevard № 12084 662 085hvg_commerce_rz@abv.bg
Burgas42.48297627.445325Burgas Commerce AD Pobeda, Industrialna № 47 str.2
Ruse43.83738625.955326HVG – Commerce EOODBorisova 94 str.2082 821 678color.center@hvg.bg
Samokov42.34243023.552033Montages 64 OODSofisko shose № 26 blvd20722 66033
CityPositinXPositionYShopsAddressFilter Number(3)Toning machinePhoneWork timeEmail
Sofia42.65746423.344268Alfagres EOODAkad. Yordan Trifonov 8 str.
30879996900
Blagoevgrad42.01645923.084607BMD EOOD
Zapad, Building № 2630882988022
Stamboliiski42.13048624.534198Ecostroi Trade OOD
Hristo Botev 7 blvd.30894912904
Rudozem41.48723924.848959Elta 2000
Bulgaria 2 blvd.
30879829491
Suedinenie42.27356324.546840ET Atmadzhov
Aleksandar Stamboliiski 45 A str.
30897224300
Zlatograd41.38019925.093434ET Bistro StadionaErma 5 str.
30895664924
Goce Delchev41.57154723.729441ET Blagovest Atanasov - DimiSolun 19 str.
30882988026
Vratsa43.20697123.546861ET Shinto - L. Goranovski
Petropavlovska №13 A str.3
Panagyurishte42.49639924.194565Garant Uzunovi OOD
Bratq Deykovi 6 str.
30885500756; 0887522757
Pomorie42.57084127.612188Hriki OOD
Musala str. , opposite of №4930899150239
Sofia42.63269723.374785Kovko 2001
Neighbourhood Mladost 4, Building 438 D

30887549594
Sofia42.66872623.278268Lori B EOOD
T. Kableshkov 37 blvd.
30888726648
Petrich41.39828323.206867Multigroup OOD
Tsar Boris III 45 str.
30888651985
Pirdop42.70109524.179442Rimisar EOODCity Pirdop, Alexander Batenberg str
30889301853
Velingrad42.04107123.985101Shulev 68 EOOD
Neighbourhood Industrialen
30885836643 ; 0888152916
Harmanli41.92418625.918081Stelmat OOD
Zahari Stoyanov 1 str.
3
Nesebar42.66528827.703554Stodi OOD
Stadiona, next to hotel Rio Grande
30888364719
Plovdiv42.16760524.755741Tekstos stil EOOD
Brezovsko Shose 176 str.
30877225248
Sofia42.72734223.301906ET Tod - Todor Boychev
Lomsko Shose 52 blvd.
30888924215
Sofia42.71043923.334175Siko - S OOD
Gruncharska 3 str.30882988067
Devin41.74259524.392314SD Filev HadzhiiskiVasil Levski 29 str.
30885299496
Primorsko42.26273227.737307Stalprom 99 EOODIndustrial zone30550/32300
Troyan42.87830324.709473Spectra 2009 OOD
Gen. Karcov str. 118
30878585217
Popovo43.34787226.217001Color OOD
Bulgaria blvd. 144
30896698422
Svishtov43.62014525.346037ET Sandi33 Svishtov Polk 80
30897419167
Plovdiv42.14514324.744144Indzhovstroi EOOD
Warehouse, Oryahovec
30879939392
Septemvri42.21673924.124247Stiro 100 OODSaedinenie 93 blvd.30887707082
Primorsko42.26783427.752006MM EOODHorizont str. 30550/41040
CityPositionXPositionYShopsAddressFilter Number(4)Toning machinePhoneWork timeEmail
Burgas42.52801727.451613Warehouse Orgachim5-ti Kilometar40882 650 585; 0882 650 448
Sofia42.76685123.308927Warehouse OrgachimTrebich, Dolo № 19 str.40882 650 411
Plovdiv42.16911124.719023Warehouse OrgachimVasil Aprilov 153 blvd.40882650474; 0882650593; 0882650432sales.plovdiv@orgachim.bg
CityPositionXPositionYZoom
Sofia42.69755623.32171912
Plovdiv42.14501624.74457312
Ruse43.84781625.94980212
Shumen43.27303126.92100112
Varna43.21248927.90986112
Dobrich43.57270727.82386912
Stara Zagora42.42809125.62579512
Veliko Tarnovo43.07940625.63476514
Kazanlak42.61952325.39317512
Vratza43.20306323.55466612
Pleven43.40809924.61975912
Razgrad43.52589426.52437612
Burgas42.49683227.47504912
Samokov42.33698223.55251712
Stamboliyski42.13327524.53758512
Rudozem41.48717724.84777512
Saedinenie42.27470624.54649712
Zlatograd41.38005125.09656814
Gotse Delchev41.57288723.72807912
Panagyurishte42.50086724.18585512
Pomorie42.56800527.61553612
Petrich41.39823123.20656212
Pirdop42.70330024.17701814
Velingrad42.02759823.99153112
Harmanli41.93048025.90262812
Nesebar42.66025027.72054312
Septemvri42.21666724.12495212
Devin41.74294224.39147212
Primorsko42.26835827.75327212
Troyan42.89046124.71277512
Popovo43.34914826.22674112
Svishtov43.61834425.35054412

Find us

Choose a city

Filter

 

Този сайт използва модули за “бисквитки/ cookies”

Ние ги използваме, за да персонализираме съдържанието, да се свързваме със социалните мрежи и за да знаем колко хора ни посещават и от какво се интересуват. Ние споделяме информация за използването на нашия сайт също така и с нашите партньори от социалните медии, рекламата и анализите, които могат да ги комбинират с друга информация, която Вие предоставяте или която е била събрана в резултат от използването на нашия уебсайт.Политика за поверителност